Agnieszka Figielek Bartosz Królczyk
Cel zero masterclass nagłówek prawy

Nie czekaj do 2028 roku. Już teraz, dowiedz się jak projektować budynki zeroemisyjne.

Jedyny w Polsce, DARMOWY, dwudniowy kurs online, dedykowany dla architektów dotyczący projektowania budynków zeroemisyjnych.

24 i 25 maja, 2023 roku

w godzinach od 12:00 do 14:00

Przekonaj się co zadowoleni uczestnicy mają do powiedzenia o naszym kursie:

Bardzo polecam, szczególnie tym, którzy prowadzą własne pracownie, mają realny wpływ na decyzje inwestorów, na zmianę ich świadomości, to tylko kropla w morzu rzeczy których trzeba się nauczyć żeby realnie projektować takie obiekty, ale bardzo dobry start tej ścieżki, pokazanie narzędzi, konkretna wiedza, przykłady, koszty, programy – to co najważniejsze 🙂 reszta jest w naszych rękach 🙂

Ogromne podziękowania! Nie spodziewałam się miesiąc temu że tak zaszczepicie we mnie tą ideę 😉 Brakuje tej wiedzy na studiach i wszędzie wśród architektów, wielka szkoda, dlatego cieszę się niezmiernie, że trafiłam na Was, bo to naprawdę kawał dobrej, Waszej roboty! Dziękuję <3

Monika Kruszewska

Kurs ten jest wprowadzaniem do świata budynków zero-energetycznych / pasywnych. Można zdobyć podstawowe informacje na temat budownictwa zeroemisyjnego i uświadomić sobie jak ważny jest to aspekt w projektowaniu.

Należy docenić zaangażowanie Agnieszki i Bartka, ponieważ widać, że wkładają w tę inicjatywę dużo serducha, są w to bardzo zaangażowani i maja z tego wielką frajdę. Brawo Wy!

Kurs jak najbardziej doceniam i popieram inicjatywę. Widać, że jesteście ekspertami w swojej dziedzinie. SUPER!

Zdaję sobie sprawę, że projektowanie w standardzie pasywnym wymaga ogromnej wiedzy, której nikt nie jest w stanie przekazać, ani nauczyć się tak krótkim czasie. Dlatego, nadal czuję potrzebę poznania większej ilości detali architektonicznych, rozwiązań mostków termicznych, przedstawieniu konkretnych materiałów branżowych i technologii budownictwa. Domyślam się jednak, że jest to pierwsza – darmowa część kursu.

Agnieszka Warych

Bardzo interesujący kurs prowadzony w sposób przystępny przez Architektów z dużym doświadczeniem w projektowaniu budownictwa zero-energetycznego w standardzie pasywnym. Kurs był zróżnicowany zawierał części merytoryczne dotyczące podstaw budownictwa pasywnego oraz bogatą część praktyczną jak projektować budynki zero-energetyczne na konkretnych przykładach zrealizowanych obiektów. Ważnym elementem kursu była możliwość zadawania pytań zarówno w formie arkuszy jak również podczas sesji Q&A na żywo. Entuzjazm i zaangażowanie prowadzących udzielał się uczestnikom.

Grzegorz Najduchowski

Zapisz się TERAZ. Zostało Ci:

Dni
Godziny
Minuty
Sekundy
Czas do zapisu na CEL ZERO Masterclass już się zakończył.